Filozofia

MAMINA czyli Marianna, Michalina i Natalia.

Trzy doule, trzy kobiety, trzy matki.

Jesteśmy doświadczonymi i profesjonalnymi doulami ze Stowarzyszenia Doula w Polsce.

Aktywnie wspieramy kobiety i ich rodziny w całym okresie okołoporodowym.

Współpracujemy ze sobą od kilku lat, prowadząc razem warsztaty, spotkania i różnego rodzaju inicjatywy dla kobiet. Łączy nas pasja do swojej pracy, zaangażowanie, a także szacunek i zrozumienie dla wyborów i decyzji kobiety.

Nasz wspólny projekt MAMINA powstał z potrzeby szerzenia wiedzy, świadomości, wiary w siebie, a także budowania kompetencji rodzicielskich.

Pomagamy Wam – początkującym rodzicom – w zdobywaniu informacji i wiedzy na temat ciąży, porodu i połogu, w atmosferze spokoju, bezpieczeństwa i pełnego zaufania.

Mądrze wspieramy i budujemy Was jako kompetentnych, świadomych rodziców, nie stawiając się w roli pouczających lub nakazujących mentorek. Jesteśmy w pełni otwarte na Wasze potrzeby i indywidualne uwarunkowania.

Cykl naszych spotkań to całościowe spojrzenie na tematykę okołoporodową.

Dajemy Wam pełną dowolność w dobrze tematów, które uważacie za ważne i potrzebne. Wszystkie poszczególne zagadnienia stanowią samodzielną całość, jednak doskonale uzupełniają się z pozostałymi, dając holistyczny obraz zagadnień przygotowujących do ciąży, porodu i połogu.

Spotkania odbywają się w przyjaznej przestrzeni warsztatowni CMOK.