O nas

Marianna Szymarek

Jako doula działam aktywnie i wspieram kobiety i ich rodziny od marca 2011 roku. Od czerwca 2015 jestem doulą certyfikowaną. Uczę i wspieram także doule „młodsze stażem”.

Jestem jedną z opiekunek stażu przy Stowarzyszeniu Doula w Polsce oraz prowadzę część zajęć na poznańskim Studium dla Doul.

Przez cały czas uczę się, szkolę i zdobywam doświadczenie, by jak najpełniej wspierać kobiety, w zgodzie z moją wiedzą i wiarą w ich siłę.

Poza indywidualnym kontaktem z podopiecznymi, prowadzę warsztaty w tematyce okołoporodowej i spotkania dla kobiet oraz piszę. Pasjonuje mnie świadome i radosne podejście do życia – w tym przede wszystkim – do kobiecości i rodzenia.

Zawodowo cieszy mnie też praca z dziećmi i młodzieżą w edukacji pozaszkolnej i projektach międzynarodowych.

Jestem również Doradczynią Noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich, po kursie zaawansowanym niemieckiej Szkoły Noszenia ClauWi®. Autorka książki „Radość rodzenia”.

Prywatnie jestem mamą trzech córek i syna oraz wielką fanką rowerowych wycieczek.

Kontakt: tel. tel. 694 847 774, doula@szymarek.pl, www.doula.szymarek.pl/

***

Michalina Musiał

Jestem doulą na stażu w Stowarzyszeniu Doula w Polsce.

Od 4 lat współpracuję z kobietami w ciąży i ich partnerami w okresie okołoporodowym.

Wierzę, że dobre doświadczenie porodu daje ogromną siłę na początek trudnej drogi, jaką jest rodzicielstwo. Szczególnie dużo uwagi poświęcam sytuacjom ciężkim, takim jak poronienia czy poród po wcześniejszych trudnych doświadczeniach.

Ufam, że każda kobieta ma w sobie potencjał, który trzeba po prostu odkryć.

Prywatnie jestem mamą małej Marianny, uwielbiam też dobre kino i muzykę. Czas spędzany na pieczeniu i czytaniu to dla mnie najlepszy sposób na relaks. Praca zawodowa w dużej korporacji nauczyła mnie dobrej organizacji i zarządzania czasem.

Kontakt: tel. 791 270 258, michalina.musial.m@gmail.com

***

Natalia Mińska

Będąc w pierwszej ciąży zainteresowałam się tematyką okołoporodową i od tego czasu z niegasnącym entuzjazmem pogłębiam swoją wiedzę i zdobywam nowe doświadczenia. W 2016 roku ukończyłam Studium dla Doul, i od tego momentu praca z kobietami nabrała dla mnie nowego wymiaru. Obecnie jestem na stażu w Stowarzyszeniu Doula w Polsce, aktywnie wspieram kobiety i ich rodziny w czasie ciąży porodu i połogu. Mam dwoje dzieci – córkę Emilkę i synka Kajtusia.

Moją pasją są podróże, a pojawienie się dzieci nadało wspólnym wyjazdom nową jakość i smak. Razem z mężem Adamem pokazujemy dzieciom świat, który niezmiennie nas zachwyca i fascynuje.

Joga to drugi filar w, którym się realizuje i spełniam. Praktykuję ją niezmiennie od 8 lat, a od niedawna również uczę. W 2017 roku skończyłam kurs instruktora jogi na EFIB w Poznaniu, a w 2018 rozpoczęłam dwuletni kurs nauczycielski, przygotowujący do egzaminu na według metody Iyengara.

Prowadzę różnego rodzaju zajęcia jogi w CMOK Poznań

Kontakt: tel. 666 314 721, minska.natalia@gmail.com, www.doulanatalia.pl,  www.joganatalia.pl

DOULA – ulotka 4 doule