Warsztaty

Poznańskie porodówki + plan porodu

Poznańskie porodówki + plan porodu – 11 września 2019

W Poznaniu mamy aż cztery szpitale położniczo-ginekologiczne. Na spotkaniu przyjrzymy się z bliska każdemu z nich. Opowiemy Wam, czego spodziewać się po danym szpitalu, a także czego macie prawo wymagać od miejsca, które wybierzecie na narodziny swojego dziecka.

Nie podamy jednoznacznej odpowiedzi, który szpital jest najlepszy, ale na pewno każda z Was na podstawie zdobytych informacji będzie umiała dokonać wyboru, który szpital jest najbardziej odpowiedni właśnie dla niej.

Spersonalizowane oczekiwania co do miejsca i sposobu narodzin to także recepta na gotowy plan porodowy, do którego napisania będziemy Was gorąco namawiać.

Przybliżymy Wam istotę i podstawę prawną planu porodowego, a także pomożemy Wam:

  • odpowiedzieć na pytanie, co jest dla niej najważniejsze w porodzie,
  • przyjrzeć się z bliska swoim potrzebom,
  • świadomie wybrać to, co jest dla Was najlepsze.

Zapraszamy!

Szczegóły organizacyjne:

  • termin:
  • miejsce:
  • koszt warsztatu: 50 PLN
  • zapisy: https://nataliaminska.nakiedy.pl lub tel. 666 314 721 (Natalia)
  • prowadzące: doula Michalina Musiał* i doula Natalia Mińska**

 

*Michalina Musiał

Jestem doulą na stażu w Stowarzyszeniu Doula w Polsce. Od 4 lat współpracuję z kobietami w ciąży i ich partnerami w okresie okołoporodowym.

Wierzę, że dobre doświadczenie porodu daje ogromną siłę na początek trudnej drogi, jaką jest rodzicielstwo. Szczególnie dużo uwagi poświęcam sytuacjom ciężkim, takim jak poronienia czy poród po wcześniejszych trudnych doświadczeniach.

Ufam, że każda kobieta ma w sobie potencjał, który trzeba po prostu odkryć.

Prywatnie jestem mamą małej Marianny, uwielbiam też dobre kino i muzykę. Czas spędzany na pieczeniu i czytaniu to dla mnie najlepszy sposób na relaks. Praca zawodowa w dużej korporacji nauczyła mnie dobrej organizacji i zarządzania czasem.

Kontakt: tel. 791 270 258, michalina.musial.m@gmail.com

**Natalia Mińska

Będąc w pierwszej ciąży zainteresowałam się tematyką okołoporodową i od tego czasu z niegasnącym entuzjazmem pogłębiam swoją wiedzę i zdobywam nowe doświadczenia. W 2016 roku ukończyłam Studium dla Doul, i od tego momentu praca z kobietami nabrała dla mnie nowego wymiaru. Obecnie jestem na stażu w Stowarzyszeniu Doula w Polsce, aktywnie wspieram kobiety i ich rodziny w czasie ciąży porodu i połogu. Mam dwoje dzieci – córkę Emilkę i synka Kajtusia.

Joga to drugi filar w, którym się realizuje i spełniam. Praktykuję ją niezmiennie od 10 lat, a od niedawna również uczę. W 2017 skończyłam kurs instruktora jogi na EFIB w Poznaniu, a w 2018 rozpoczęłam dwuletni kurs nauczycielski do egzaminu według metody Iyengara.

Prowadzę różne zajęcia jogi: jogę dla kobiet w ciąży, jogę łagodną, i jogę dla mam z małymi dziećmi.

Kontakt: tel. 666 314 721, minska.natalia@gmail.com,www.doulanatalia.pl, www.joganatalia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *