Warsztaty

SILNA DO PORODU – rola ruchu i oddechu w okresie okołoporodowym

Silna kobieta ma MOC!

Moc potrzebną do rodzenia, wychowywania i życia w zgodzie ze sobą, a ciąża to doskonały czas, aby odkryć tę właśnie niezwykłą moc.

Siła psychiczna jest fundamentem, na którym kobieta buduje swoje przygotowania do porodu, jednak sfera ćwiczeń psychicznych jest równie ważna. Odpowiednio dobrane ćwiczenia pomagają zminimalizować nieprzyjemne objawy ciąży, pomagają łatwiej przejść poród, a także pozwalają na uwolnienie się od napięcia psychicznego, gromadzonego przez cały czas w ciele.

Na warsztacie skupimy się na sferach budujących naszą siłę, pokażemy Wam odpowiednie ćwiczenia fizyczne i oddechowe, a także podpowiemy, jak utrzymać dobre nastawienie umysłu, które zrównoważy wszystkie sfery, przynosząc równowagę i spokój, zarówno w ciele,a jak i w umyśle.

Szczegóły organizacyjne:

  • data: (środa), 8.05.2019
  • start:18:15
  • czas trwania: 120 min.
  • koszt warsztatu: 50 PLN
  • zapisy: https://nataliaminska.nakiedy.pl/
  • prowadząca: doula Natalia Mińska*
  • przyjdź w wygodnym luźnym stróju!

Do zobaczenia w CMOKU!

______

*Natalia Mińska

Będąc w pierwszej ciąży zainteresowałam się tematyką okołoporodową i od tego czasu z niegasnącym entuzjazmem pogłębiam swoją wiedzę i zdobywam nowe doświadczenia. W 2016 roku ukończyłam Studium dla Doul, i od tego momentu praca z kobietami nabrała dla mnie nowego wymiaru. Obecnie jestem na stażu w Stowarzyszeniu Doula w Polsce, aktywnie wspieram kobiety i ich rodziny w czasie ciąży porodu i połogu. Mam dwoje dzieci – córkę Emilkę i synka Kajtusia.

Joga to drugi filar w, którym się realizuje i spełniam. Praktykuję ją niezmiennie od 8 lat, a od niedawna również uczę. W 2017 skończyłam kurs instruktora jogi na EFIB w Poznaniu, a w 2018 rozpoczęłam dwuletni kurs nauczycielski do egzaminu według metody Iyengara.

Prowadzę w Cmok Poznań różne zajęcia jogi: jogę dla kobiet w ciąży, jogę łagodną, jogę dla rodziców z dziećmi i jogę dla mam z małymi dziećmi.

Kontakt: tel. 666 314 721, minska.natalia@gmail.com, www.doulanatalia.pl, www.joganatalia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *